21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 13:49
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Rikthehet në ekran Luiz Ejlli, zbulohet ku do konkurrojë

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaMuzikëRikthehet në ekran Luiz Ejlli, zbulohet ku do konkurrojë

Pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP ku u shpall edhe fitues, Luizin nuk e kemi parë më në emisione pasi tanimë është përqëndruar në projektet jashtë televizionit dhe koncertet. Por nuk do presim gjatë dhe Luizin mesa duket do e shohim sërish në ekran.

Luizi do të konkurrojë për në Eurovision 2024. Ka qenë kompozitori Klodian Qafoku që ka publikuar një foto me Luizin, duke përmendur Eurovizionin dhe shton: “Së shpejti”.

Për të shkuar në Eurovision 2024, Luizi duhet të marrë pjesë në festivalin e Këngës në RTSH në dhjetor. Kujtojmë që Luizi ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision 2006 me këngën “Zjarr e ftohtë”, prandaj kjo eksperiencë nuk do jetë e re për të./albeu.com

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img