16.7 C
Sterling Heights
29/05/2024, 17:24
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Nikoll Prenqi ka gati këngën e re, një hit veror

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaMuzikëNikoll Prenqi ka gati këngën e re, një hit veror

Ai ështê një talent në muzikën që bën. Në fillim u njoh në muzikë si Nico por tashmë ka disa projekte se po prezantohet me emrin e tij të vërtetë si Nikoll Prenqi. Mësojmë se projekti më i ri muzikor do të quhet "Moments" e do të publikohet nga data 1 Maj në të gjitha platformat online. Ne e kemi dëgjuar këngën dhe na besoni do të jetë një hit veror që do të dhurojë energji të mirë për të gjithë ata që e dëgjojnë. Teksti është shkruar nga vetë këngëtari me producent nga Officialeliel. Të gjithë në pritje jemi!

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img