21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 12:54
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Gati transferimi i lojtarit të Maqedonisë së Veriut

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiGati transferimi i lojtarit të Maqedonisë së Veriut

Tirana e ka hedhur mbrapa krahëve zhgënjimin e fundit të kampionatit dhe i është futur sërish punës për sezonin e ri.

Pas zyrtarizimit të Kainës dhe Selmanit, bardheblutë janë gati për një tjetër emër me shumë peshë.

Egzon Bejtullai do t’i bashkohet ekipit të Shehit.

Mbrojtësi i Shkëndijës së Tetovës vjen me shumë eksperiencë pasi ka luajtur 25 ndeshje me përfaqësuesen e Maqedonisë së Veriut.
/BotaSot/

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img