25.7 C
Sterling Heights
18/06/2024, 14:41
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Këngëtari Malësor Dritan Nutaj sjell këngën më të re “E Kam marrë flamurin”

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaMuzikëKëngëtari Malësor Dritan Nutaj sjell këngën më të re "E Kam marrë...

Këngëtari i njohur nga Malesia e Madhe Dritan Nutaj sapo publikoi këngën më të re Me titull “E Kam Marrë Flamurin”

Kjo këngë e mrekullueshme pritet të ketë një sukses të madh, sepse vetë mesazhi që sjell kënga është tregues i suksesit. “E kam marrë flamurin me shkabë dykrenare, du me i bashku trojet me dasem Shqiptare” janë këto vargje nga Armand Trebicka që me muzikën e muzikantit të njohur Valter Beqo (Terri) kënduar aq bukur nga këngëtari Dritan Nutaj bashkojnë trojet Shqiptare në Dasmën e Madhe të bashkimit kombëtar.

Dritani në vazhdim po sjell këngë të mrekullueshme që po kthehen në hite dhe po viralizohen në rrjetet sociale’ dhe kjo falë bashkëpunimit me muzikantin e vipave të mirënjohurin Valter Beqo (Terri)

Së shpejti Dritani do publikojë dhe projektin tjetër që do jetë një këngë mbarë kombëtare, deri atëherë ne ju ftojmë të shikoni dëgjoni dhe shkarkoni në arkivën tuaj muzikore këngën “E KAM MARRË FLAMURIN”

Teksti Armand Trebicka.
Muzika Valter Beqo Terri.
Video MaxProduction.
Saksofon- klarinetë Adi Malaj.
Kitarë-Çifteli Arjan Gjici.
Zëri shoqërues Fatbardh Karaj.

Këndon Dritan Nutaj.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img