19.3 C
Sterling Heights
29/05/2024, 18:29
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Mexhiti takon veteranët e arsimit: Përvoja dhe puna juaj e palodhshme VLEN shumë

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAktualitetMexhiti takon veteranët e arsimit: Përvoja dhe puna juaj e palodhshme VLEN...Ktyetari i Lëvizjes Demokratike, njëherësh pjesë e Koalicionit VLEN, Izet Mexhiti, ka takuar veteranët e arsimit, me ç’rast ka deklaruar se përvoja e puna e tyre vlen shumë.

“Jam mirënjohës për kontributin tuaj të jashtëzakonshëm në arsim, duke ndarë gjithmonë me ne përvojat tuaja të çmuara dhe vizionin tuaj për të ardhmen e arsimit” ka shkruar Mexhiti.


Sot me shumë kënaqësi u mblodhëm bashkë me veteranët e arsimit ta pijmë kafen e mëngjesit.

Mësuesit janë shëmbëlltyra e përkushtimit dhe dashurisë për dijen dhe arsimin, përvojat e tyre të pasura janë dëshmi e gjallë për zhvillimet dhe sfidat që ka përjetuar arsimi ndër vite.

Jam mirënjohës për kontributin tuaj të jashtëzakonshëm në arsim, duke ndarë gjithmonë me ne përvojat tuaja të çmuara dhe vizionin tuaj për të ardhmen e arsimit.

Përvoja dhe puna juaj e palodhshme VLEN  shumë!

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img