0.6 C
Sterling Heights
29/11/2023, 21:36
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Trepça-Peja, ndalon shitja e biletave

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiTrepça-Peja, ndalon shitja e biletave

Sonte luhet ndeshja e parë e serisë së finales së “PlayOff-it” të Superligës së Kosovës në basketboll.

KB Trepça e pret KB Pejën në palestrën e sporteve “Minatori” në Mitrovicë me fillim nga ora 20:00.

Interesimi për ta shikuar ndeshjen është tejet i madh, dhe këtë gjë më së miri e tregon situata që është krijuar në Mitrovicë.

Mitrovicasit po presin në radhë të gjata për një biletë, dhe si duket një grumbull i konsiderueshëm i tifozëve kanë humbur durimin.

Tifozë të shumtë kanë tentuar të hynë në dyqanin zyrtar të KB Trepçës, ku më pas u nevojit edhe ndërhyrja e forcave policore për ta vënë situatën në kontrolle.

/BotaSot/

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img