30.6 C
Sterling Heights
18/06/2024, 16:22
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Fotoja po bën xhiron në rrjet, ja momenti kur Luiz Ejlli puthet me Olta Gixharin në filmin e ri

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbizFotoja po bën xhiron në rrjet, ja momenti kur Luiz Ejlli puthet...

Fotoja po bën xhiron në rrjet, ja momenti kur Luiz Ejlli puthet me
Filmi “Në Kuadër të Dashurisë, me protagonistë dy ish-pjesëmarrësit në BBV, Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli, do të shfaqet për publikun më 10 tetor.

Sot në mbrëmje Top Channel do të publikojë trailerin e këtij filmi dhe një foto nga video po bën xhiron e rrjetit. Është momenti ku Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari shkëmbejnë një puthje skenike me njëri-tjetrin.

Ndërkohë aktorët e tjerë që do të marrin pjesë në film janë: Ndriçim Xhepa, Sara Hoxha, Ylber Bardhi, Luan Jaha, Olta Daku, Roerd Toçe, Besmir Bitraku, Zamira Kita, Sotiraq Bratko, Aleksandër Grami, Eni Shehu, Dea Mishel Hoxha, Salsano Rrapi, Myzafer Zifla, Klodiana Keco, Koço Qendro.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img