19.3 C
Sterling Heights
29/05/2024, 18:52
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Kush ia mori zemrën Big Mamës?

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbizKush ia mori zemrën Big Mamës?

Big Mama është një nga këngëtaret dhe moderatoret më të dashura në vendin tonë.

Sa i përket jetës sentimentale emri i Big Mamës është shumë pak i lakuar në mediat rozë.

Por ajo së fundmi po ngjallë diskutim me postimin e bërë vet, ku në duar mbanë një trëndafil të kuq.

Një trëndafil i tillë ipet zakonisht vetëm nga personi i zemrës.

Po kush ia mori zemrën Bigit?

Këtë do të na tregoi koha, shkruan “Kosovarja”./kosovarja-ks.com

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img