21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 14:16
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Këmbimi valutor 22 nëntor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaKëmbimit ValutorKëmbimi valutor 22 nëntor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,...

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 94.8 lekë dhe shitet me 95.8 lekë.

Monedha evropiane sot blihet me 103.3 lekë dhe do shitet me 103.9 lekë, ndërsa franga zvicerane blihet me 106.5 lekë dhe shitet me 107.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 117.8 lekë dhe do shitet me 119.3 lekë./lexo.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img