11 C
Sterling Heights
22/02/2024, 23:38
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

FOTO: “Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbizFOTO: “Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq...

FOTO: “Një komb, një flamur”, Dua Lipa
Sot po festohet 28 nëntori, dita e Flamurit. Këtë vit bëhen plot 111 vite që kur u shpall Pavarësia e Shqipërisë.

Me këtë rast, të shumtë qenë personazhet publike që uruan festën, nga sportistë e deri te këngëtarë e aktorë.

Mes tyre që po bën xhiron e rrjetit është dhe urimi i këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, e cila ka shpërndarë në “InstaStory” një postim të babait të saj, Dukagjin Lipa.

Ky i fundit ka postuar flamurin shqiptar dhe shkruan: “Një komb, një flamur. Urime Festa!”. Ndërsa, Dua ka shkruar: “Urime Festa e Pavarësisë”./gazetatema.net

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img