25.7 C
Sterling Heights
18/06/2024, 15:03
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Foto/ Dua Lipa di si të tërheqë vëmendjen! Shkëlqen me veshjen e saj në New York

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbizFoto/ Dua Lipa di si të tërheqë vëmendjen! Shkëlqen me veshjen e...

Dua Lipa dukej mahnitëse me një pallto të zezë me lesh artificial në New York City të martën dhe tërhoqi vëmendjen me veshjen poshtë, prej dantelle.

Këngëtarja, 28 vjeçe, e përballoi motin e ftohtë me pallton e gjatë deri në dysheme, e cila nuk kishte kopsa, teksa po shkonte drejt makinës së saj. Dua kishte veshur çizme të zeza, pak poshtë gjurit dhe mbante çantën në dorë, po ashtu të zezë.

Ylli me origjinë shqiptare u largua nga Hoteli Greenwich ku po qëndronte gjatë udhëtimit të saj në Big Apple.

Dua ishte së fundmi në Narita të Japonisë për të promovuar këngën e saj të re Houdini, e cila doli në nëntor, nga albumi i tretë i ardhshëm i Duas, DL3.

Këtë vit, kënga u fut në aktrim për herë të parë, duke u shfaqur shumë shkurt në filmin komedi të Greta Gerwig-it, Barbie. Vitin e ardhshëm, Dua do të shihet në Argylle, një film komedi aksion spiun, ku do të luajnë edhe John Cena dhe Henry Cavill. Dua ishte në Narita, ashtu si edhe Timothée Chalamet, i cili po promovonte filmin e tij të ri Wonka, një xhirim i Charlie And The Chocolate Factory. Filmi do të dalë më 8 dhjetor, por kasti dhe personazhe të tjerë të famshëm shijuan premierën e tij të martën.

Daily Maila ka shkruar edhe për postimet e Duas, ditën e djeshme për Pavarësinë e Shqipërisë.

Të martën, Dua postoi në Instagram për të festuar pavarësinë e Shqipërisë nga sundimi osman. Ajo ka postuar foto në historinë e saj në Instagram duke mbajtur dhe mbështjellë me flamurin kuq e zi të Shqipërisë. Dua nuk ka lindur në Shqipëri, por prindërit e saj janë shqiptarë të Kosovës. Këngëtarja mori nënshtetësinë shqiptare në vitin 2022 për promovimin e vendit përmes muzikës dhe famës së saj mbarëbotërore, shkruam media britanike.

FOTO GALERI1/6

Top-channel.tv

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img