4.8 C
Sterling Heights
20/04/2024, 16:48
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Arbana Osmani publikon momente romantike me Eduartin

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbizArbana Osmani publikon momente romantike me Eduartin

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kohë pas kohe ndajnë momente romantike me ndjekësit.

Pak orë më parë Arbana ka publikuar disa foto mjaftë të veçanta, ku shihet e lumtur në krahët e bashkëshortit, shkruan “Kosovarja”./kosovarja-ks.com

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img