6.5 C
Sterling Heights
20/04/2024, 17:50
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Në pritje të ëmbël, Kiara Tito ndan videon e rrallë nga fëmijëria: Ja si dukej moderatorja bebe

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAstrologjiNë pritje të ëmbël, Kiara Tito ndan videon e rrallë nga fëmijëria:...

Ajo dhe këngëtari shkodran Luiz Ejlli do të sjellin në jetë një vajzë, emrin e së cilës akoma nuk e kanë ndarë me ndjekësit.

Ditën e sotme moderatorja është kthyer pas në kohë duke ndarë me ndjekësit në Instagram një video kur ajo ka qenë e vogël.

Videoja ishte e vitit 1997, ndërsa Kiara bebe kishte veshur një palë paliçeta në ngjyrë blu ndërsa luante me një kukull.

“Mirëmëngjes”– shkruan moderatorja krahas videos./ gazetaexpress.com

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img