4.8 C
Sterling Heights
20/04/2024, 16:03
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Baruti e Shaqiri në garë për kryetar të Federatës së Karatesë së Kosovës

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiBaruti e Shaqiri në garë për kryetar të Federatës së Karatesë së...

Nesër do të zgjidhet kryetar i ri i Federatës së Karatesë së Kosovës.

Në garë janë dy kandidatë, Besart Baruti dhe Shemsi Shaqiri.

Cili do të jetë në krye të FKK-së?

Gjithçka do të dihet nesër në Kuvendin e jashtëzakonshëm zgjedhor që mbahet në orën 12.00 në katin e tetë të hotelit “Sirius”.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img