21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 13:59
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Palladino: Krenar, i emocionuar dhe i motivuar!

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiPalladino: Krenar, i emocionuar dhe i motivuar!

Raffaele Palladino është zyrtarisht trajneri i skuadrës së Fiorentina-s.

Këtë lajm e kanë konfirmuar drejtuesit e klubit italian në një konferencë për shtyp, ku ishte prezent edhe vetë trajneri.

Ai theksoi se ndjehet shumë krenar dhe se do të arrijnë gjëra të mëdha te Fiorentina.

“Dua t’ju falënderoj që jeni këtu dhe gjej rastin të falënderoj Presidentin Commisso, me të cilin pata kënaqësinë dhe nderin të flisja në telefon pikërisht tani.

Më bënë përshtypje entuziazmi i tij i madh, pasioni i tij dhe vlerat e tij njerëzore.

Krenar, i emocionuar dhe i motivuar.

Unë përfaqësoj një klub të lavdishëm dhe prestigjioz, me një histori të madhe. E kuptoj që kam ardhur në një kompani të rëndësishme.

Unë kam dhënë gjithçka, do të përpiqem të arrij qëllime të mëdha për këtë klub dhe t’u jap gëzim të madh këtyre tifozëve të jashtëzakonshëm, ata gjithmonë më kanë habitur me pasionin e tyre. Do të përpiqem ta çoj Fiorentinën sa më lart”-deklaroi Palladino.

/BotaSot/

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img