11 C
Sterling Heights
22/02/2024, 23:41
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Basha uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë: Gëzuar festën e flamurit kuq e zi, simbolit tonë të shenjtë të lirisë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaLajmeBasha uron 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë: Gëzuar festën e flamurit...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka uruar 111 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.

Basha, në një postim në Facebook, shkruan se festa e flamurit kuq e zi, simbolit tonë të shenjtë të lirisë dhe krenarisë kombëtare.

“Gëzuar Ditën e Pavarësisë, Shqipëri! 🇦🇱 Uroj nga zemra të gjithë shqiptarët për festën e flamurit kuq e zi, simbolit tonë të shenjtë të lirisë dhe krenarisë kombëtare”, u shpreh Lulzim Basha./lexo.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img