21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 13:31
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Horoskopi për datën 28 nëntor nga Russell Grant

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAstrologjiHoroskopi për datën 28 nëntor nga Russell Grant

Dashi

Aftësia juaj për të kuptuar se çfarë mendojnë dhe ndjejnë njerëzit e tjerë do të nxisë harmoni më të thellë në shumicën e marrëdhënieve. Miqtë dhe kolegët do të pyesin veten nëse jeni psikikë dhe madje mund të befasoheni me forcën e intuitës suaj.

Demi

Projektet e përbashkëta të nisura tani do të bëjnë përparim të mirë. Shumë shpejt do të shkoni drejt një qëllimi të dashur. Puna me publikun do të jetë shpërblyese dhe do t’ju çojë në vende që zakonisht nuk i vizitoni.

Binjakët

Po shpresoni të rishikoni çështjet që janë lënë në pritje në fillim të muajit. Sigurohuni që të përfitoni nga e gjithë ndihma që është në dispozicion. Një përpjekje ekipore do të jetë e suksesshme, sa më shumë të përfshihen, aq më shumë përparim do të bëhet.

Gaforrja

Planet dhe idetë e diskutuara tashmë mund të kenë nevojë të rishikohen. Do të bëhet e qartë se dikush i ka keqkuptuar qëllimet tuaja origjinale. Ata do të këmbëngulin se asgjë nuk është finalizuar apo rënë dakord.

Luani

Një mik, partner apo koleg i turpshëm është frenuar të jetë i sinqertë për pikëpamjet dhe ndjenjat e tij. Ata nuk ju kanë gënjyer. Ata thjesht kanë pasur frikë të flasin. Ndërsa e kuptoni këtë, inkurajoni ata të flasin dhe të mbajnë linjat e komunikimit të hapura mes jush në të ardhmen.

Virgjëresha

Asgjë nuk duket se po ecën shumë shpejt. Kjo për shkak se ju jeni duke u kapur pas rutinave që janë të vendosura, të njohura dhe që ju bëjnë të ndiheni rehat. Nëse jetës i mungon emocioni dhe stimulimi, mund të ia vlejë të filloni një plan ose projekt që është afër zemrës suaj.

Peshorja

Ka shumë gjëra që ndodhin në lagjen tuaj dhe brenda rrethit tuaj shoqëror. Aktivitete festive, festa dhe tubime janë duke u planifikuar dhe ju dëshironi t’i shijoni të gjitha. Nuk do të jetë e lehtë të rregulloni jetën tuaj në mënyrë që të përjetoni sa më shumë që të mundeni.

Akrepi

Ju vështirë se e vini re kalimin e kohës kur jeni të përfshirë në një projekt që do t’ju sjellë përfundimisht miratimin dhe njohjen. Veçanërisht do të kënaqeni duke punuar me njerëz që janë të gatshëm të eksperimentojnë me ide të ndryshme. Do të ketë bisedime të mëtejshme për një incident të fundit.

Shigjetari

Një i sapoardhur në rrethin tuaj shoqëror do të zgjojë kureshtjen tuaj. Një rutinë e parashikueshme ka filluar të zbehë ndjeshmëritë tuaja. Keni nevojë për më shumë larmi dhe stimulim dhe kjo marrëdhënie po rezulton të jetë interesante dhe argëtuese. Jeni duke u inkurajuar të tregoni anën tuaj rebele.

Bricjapi

Detyrimet shoqërore ju largojnë nga përgjegjësitë e tjera, por keni pranuar t’i merrni përsipër. Puna në prapaskenë është një mënyrë për të shmangur dikë që është më i interesuar të krijojë dramë sesa të vazhdojë me punën. Ju nuk keni ndërmend të braktisni një projekt të veçantë derisa të përfundojë.

Ujori

Një koleg po kërkon ndihmën tuaj. Nuk do të keni problem të ndani njohuritë tuaja, por ka disa mendime që do të bënit më mirë t’i mbani për vete. Kurioziteti i dikujt për punët tuaja do të fillojë t’ju shqetësojë me kalimin e kohës.

Peshqit

Filloni t’i kushtoni më shumë vëmendje nevojave tuaja shpirtërore dhe emocionale pasi këto janë gjithashtu të rëndësishme. Pushoni herë pas here për të vlerësuar ndjenjat tuaja./Tiranapost.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img