21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 12:59
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Koha për revansh….Çfarë thonë yjet për ju sot

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAstrologjiKoha për revansh….Çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Të lindurit e kësaj shenje do të jetojnë një të shtunë me Hënën në kundërshtim, është më mirë t’i lini gjërat të rrëshqasin. Dy javët e ardhshme do të jenë të ndërlikuara. Të dielën do ketë shumë nervozizëm.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të shtunën duhet të gjeni më shumë besim tek të tjerët. Venusi mbështet zemrat e vetmuara, veçanërisht të dielën. Shumë prej jush do të mund të bëjnë një ndryshim.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të shtunën të lindurit në këtë shenjë do të thirren të kërkojnë dashurinë e vërtetë. Ata mund të bëjnë kërkesa në punë. Një hënë e shkëlqyer përpara. Situata ekonomike nuk përbën befasi.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të shtunën Hëna Disonante gjatë kësaj ditë që vjen në mes të qershorit. Diskutime të vogla do të jenë të mundshme. Ndaloni të strehoheni në kujtime, shikoni të ardhmen me qetësi dhe besim.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të shtunën Hëna e bukur në favor. Tani do t’ju duhet të riparoni dëmet e shkaktuara nga koha e kaluar më pak se ky muaji qershor i shkëlqyer. Do të keni një dëshirë të madhe për të fituar një sfidë. Hëna është ende e favorshme.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Të shtunën duhet të përfitoni nga këto ditë të mesit të qershorit të cilat do të jenë shumë premtuese në dashuri. Gjatë pjesës së dytë të muajit do të keni ide shumë më të qarta. Propozimet e mundshme për t’u pranuar do të vijnë së shpejti.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Të shtunën ju keni Hënën në shenjën tuaj e cila rrit dëshirën për të dashur. Diçka magjike mund të ndodhë, jini gati për të vepruar. Për sa i përket punës, rezultatet e mbjelljes do të mund të korrni së shpejti.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të shtunën një situatë astrologjike premtuese. Shumë kohë premtuese. Po vjen koha për të kontrolluar mirësinë e dikujt në punë. Hëna në shenjën tuaj do ta ndihmojë dashurinë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të shtunën mund të ketë disa mosmarrëveshje ose përplasje të vogla me një ish. Megjithatë, kohë e mirë për punë. Një revansh është afër. Nga e diela do të keni një Hënë të favorshme.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të shtunën nuk duhet të dorëzoheni para polemikave. Mbajeni dhe kafshoni gjuhën nëse është e nevojshme. Për sa i përket punës, gjithçka duket më e ndërlikuar, por mos u shqetësoni, do të përfundojë mirë. Megjithatë përveshni mëngët.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Të shtunën Afërdita dhe Hëna në shenjën tuaj do ta ndihmojnë dashurinë. Për sa i përket punës, mos lini gurë pa lëvizur. Vetëm në këtë mënyrë do të arrini të korrni frytet e duhura.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Të shtunën shumë planetë në favor gjatë orëve të ardhshme do të ndihmojnë sferën sentimentale. Ju duhet të merrni një vendim për punën pa e hedhur poshtë. Qëndroni dhe bëni zgjedhjen tuaj. Afërdita do të sjellë mundësi të reja edhe në dashuri./lexo.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img