4.8 C
Sterling Heights
20/04/2024, 16:21
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Një nënë nga Podujeva lind katërnjakë – tre djem dhe një vajzë

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAktualitetNjë nënë nga Podujeva lind katërnjakë – tre djem dhe një vajzë

Në Klinikën Obstetrike – Gjinekologjike, të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, një nënë nga Podujeva ka lindur katërnjakë.

Sipas një njoftimi të Shërbimit Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës (ShSKUK) bëhet e ditur se nëna me inicialet D. S., 26 vjeçare, ka lindur me operacion, në kujdes shëndetësor të mjekëve, mamive dhe infermierëve

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img