30.6 C
Sterling Heights
18/06/2024, 16:17
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Shpaloset agjenda për shënimin e 25-vjetorit të Çlirimit të Kosovës, kjo është logoja

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAktualitetShpaloset agjenda për shënimin e 25-vjetorit të Çlirimit të Kosovës, kjo është...

Ministria e Kulturës ka publikuar logon dhe ka shpalosur agjendën shtetërore për shënimin e 25-vjetorit të Çlirimit të Kosovës.

Aktivitet për shënimin e 25-vjetorit të Çlirimit të Kosovës nisin nga data 8 deri më 21 qershor.

Në kuadër të saj, më 12 qershor do të mbahet seancë solemne në Kuvendin e Kosovës dhe parakalimi i Forcave të Sigurisë së Kosovës.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img