6.5 C
Sterling Heights
20/04/2024, 17:38
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Bëri për vete publikun me batutat komike, nuk do ta besoni sa ka ndryshuar Biorku i “1001 Pse” (Foto)

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaHistori NjerzoreBëri për vete publikun me batutat komike, nuk do ta besoni sa...

Dikur pjesë e emisionit të Arbana Osmanit, “1001 Pse” Biork Aliai ishte një nga fëmijët më të spikatur. Ai bëri lehtësisht të gjithë publikun për vete, me batutat e natyrshme dhe karakterin trazovaç.

Kohët e fundit, një video nga ky emision i 11 viteve më parë është bërë virale në rrjetet sociale dhe me siguri shumë prej jush janë bërë kurioz se si duket sot Biorku.

Tashmë i rritur, rreth të 20-ave Biorku ndjek studimet jashtë vendit./sot.com.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img