0.6 C
Sterling Heights
29/11/2023, 22:12
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

FOTO: I ati milioner, e bija punon në sallon bukurie

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaHistori NjerzoreFOTO: I ati milioner, e bija punon në sallon bukurie

Vajza e reperit amerikan, Eminem, Alaina Scott, është zbuluar se punon me turne në një sallon si estetike.

Edhe pse babai i saj i famshëm vlerësohet të ketë një pasuri prej 260 milionë dollarësh, mesa duket e bija ka preferuar të mos ketë një jetë luksi.

Fotografitë e bëra nga paparacët tregojnë 30-vjeçaren në një sallon flokësh pranë shtëpisë së saj në Rochester Hills, Michigan.

Një burim i afërt me të tha se Alaina e sapomartuar, e cila u adoptua nga Eminem dhe ish-gruaja e tij Kim, ka një “raport të shkëlqyer” me klientët dhe ka fotografinë dhe emrin e saj të listuar në faqen e internetit të sallonit./gazetatema.net

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img