19.3 C
Sterling Heights
29/05/2024, 19:03
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Kursi i këmbimit valutor/ Euro drejt ‘greminës’, me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaKëmbimit ValutorKursi i këmbimit valutor/ Euro drejt ‘greminës’, me sa shiten dhe blihen...

Kursi i këmbimit valutor/ Euro drejt ‘greminës’, me sa

Monedha e eurozonës shitet sot me 106.2 lekë. Dollari amerikan këmbehet me 100.2 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 121.8 lekëve. Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 74.8 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 109.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.67 lekë./pamfleti.net

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img