11 C
Sterling Heights
22/02/2024, 23:54
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Bexheti mer pjesë në paradën kuq e zi, nga Tirana uron festën e 28 Nëntorit

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAktualitetBexheti mer pjesë në paradën kuq e zi, nga Tirana uron festën...

🇦🇱 🦅Ishte nder për Komunën tonë dhe për mua si Kryetar, që me ftesë të Unionit të Bashkive Shqiptare dhe Kryetarit të Bashkisë së Tiranës z. Erion Veliaj, të marr pjesë në PARADËN KUQ E ZI, e cila u zhvillua sot në Tiranë, me rastin e shënimit të 111 vjetorit të Pavarsisë së Republikës së Shqipërisë.

Ju Faleminderit sinqerisht për ftesën dhe Gëzuar 28 Nëntorin për shum vjet!

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img