6.5 C
Sterling Heights
20/04/2024, 16:56
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Faton Ahmeti në iftarë të përbashkët me Këshillat vendorë “Reçicë e Vogël 1” dhe KV “Reçicë e Vogël 2”.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAktualitetFaton Ahmeti në iftarë të përbashkët me Këshillat vendorë “Reçicë e Vogël...

Sekretari i përgjithshëm i Bashkimit Demokratik për Integrim Faton Ahmeti, së bashku me këshillat vendor të degës , KV “Reçicë e Vogël 1” dhe KV “Reçicë e Vogël 2”, kanë organizuar iftarë të përbashkët.

Ahmeti ka falenderuar organizatorët për mikpritjen.

Kisha nderin të marr pjesë në iftar të përbashkët me KV “Reçicë e Vogël 1” dhe KV “Reçicë e Vogël 2”.

Me këtë entuziazëm të njerëzve tanë, suksesin e kemi të garantuar.

I falënderoj përzemërsisht aktivistët dhe strukturat e BDI-së për këtë organizim madhështor

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img