4.8 C
Sterling Heights
20/04/2024, 15:47
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Myftiu i Tetovës Dr.Selver Xhemaili mori pjesë në iftarin e shtruar nga kryeparlamentari Jovan Mitreski

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAktualitetMyftiu i Tetovës Dr.Selver Xhemaili mori pjesë në iftarin e shtruar nga...Më datë 19.03.2024 Delegacioni i BFI i përbërë nga sekretari gjeneral H. Irsal Jakupi, Muftiu i Tetovës Dr. Selver Xhemaili dhe Shefi i kabinetit të Reisul Ulemasë Dr. Abdulkerim Iseni morën pjesë në iftarin e shtruar nga kryeparlamentari Jovan Mitreski. Kryeparlamentari përshëndeti të pranishmit dhe iu uroi mirëseardhje kurse sekretari gjeneral në emër të Reisul Ulemasë përshëndeti të pranishmit dhe falenderoi kryeparlamentarin për ftesën duke çmuar lartë bashkpunimin e parlamentit me BFI, ndërsa muftiu i Tetovës Dr. Selver Xhemaili bëri thirrjen e ezanit për iftar.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img