6.5 C
Sterling Heights
20/04/2024, 17:03
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Myftiu Tetovës Dr. Selver ef. Xhemaili realizoi takim koordinativ me hoxhallarët

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAktualitetMyftiu Tetovës Dr. Selver ef. Xhemaili realizoi takim koordinativ me hoxhallarët

Myftiu i Tetovës, Dr. Selver ef. Xhemaili sot ka realizuar takimin e parë koordinativ me hoxhallarët e Myftinisë së Tetovës.

“Ju faleminderit shumë  për prezencën dhe konstruktivitetin tuaj në takimin e sodit!
Me prezencën tuaj edhe një herë dëshmuat për vetëdijen dhe qëndrimin tuaj të lartë institucional”, ka shkruar Xhemaili.

Xhemaili falenderoi të gjithë për mbështetjen e plotë.

Ja postimi i plotë:

Takimi i parë me hoxhallarët e Myftinisë tonë.
Ju faleminderit shumë  për prezencën dhe konstruktivitetin tuaj në takimin e sodit!
Me prezencën tuaj edhe një herë dëshmuat për vetëdijen dhe qëndrimin tuaj të lartë institucional.
I falënderoj edhe ata që për shkaqe të arsyeshme nuk patën mundësi të prezantojnë por me mesazhet e tyre na dhanë mbështetje të plotë.
Allahu ju shpërbleftë.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img