21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 14:05
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Nëse ju kishte humbur, ju tregojmë se Enca mori në klip partnerin e saj

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbizNëse ju kishte humbur, ju tregojmë se Enca mori në klip partnerin...

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, publikoi sot bashkëpunimin e saj më të ri. Ajo ka bashkuar forcat për herë të dytë me Muharrem Ahmetin, për të sjellë një këngë të titulluar “Albanian”.

Kënga e kombinuar me tallava dhe vija melodike është realizuar nga vet Enca, ndërsa muzika nga Fatjon Myftari. Klipi i këngës ashtu si edhe kënga është realizuar me motive patriotike dhe një pjesë e tij është xhiruar në Arenën Kombëtare.

E nëse nuk e kishit parë, pjesë e klipit të saj është edhe partneri i saj, masazheri afrikan Mickey Neblett, i cili në klip shihet duke luajtur në daulle.

Kujtojmë se dyshja prej disa kohësh e kanë bërë publike lidhjen e tyre, e madje nuk ngurojnë që të ndajnë edhe momente romantike në rrjetet sociale./iconstyle

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img