21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 13:30
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Këmbimi valutor 25 shtator/ Me sa blihen e shitën dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaKëmbimit ValutorKëmbimi valutor 25 shtator/ Me sa blihen e shitën dollari dhe euro,...

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 99.5 lekë dhe do shitet me 100.4 lekë.

Monedha evropiane euro do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 108.9 lekë dhe do shitet me 110 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 121.2 lekë dhe do shitet me 122.2 lekë./panorama.com.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img