11 C
Sterling Heights
22/02/2024, 23:09
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Këmbimi valutor 27 nëntor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaKëmbimit ValutorKëmbimi valutor 27 nëntor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,...

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 93.4 lekë dhe do të shitet me 94.6 lekë.

Ndërkohë, euro do blihet me 102.3 lekë dhe do shitet me 103.3 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 105.3 lekë dhe do shitet me 106.8 lekë.

Paundi britanik sot do blihet me 117.1 lekë dhe do shitet me 118.5 lekë./lexo.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img