4.8 C
Sterling Heights
20/04/2024, 16:02
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Këmbimi valutor 2 prill/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaLajmeKëmbimi valutor 2 prill/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,...

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 95 lekë dhe do shitet me 95.9 lekë.

Euro do blihet me 102.2 lekë dhe do shitet me 102.9 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 104.6 lekë dhe do shitet me 105.5 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do blihet me 119.1 lekë dhe do shitet 120.1 lekë./Panorama.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img