21 C
Sterling Heights
17/07/2024, 12:29
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

David Dreshaj dhe Skerdi kane gati një super bashkëpunim

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaMuzikëDavid Dreshaj dhe Skerdi kane gati një super bashkëpunim

Nkë super hit sapo ëshrë gatuar e pritet të publikohet me 9 Maj. Eshtë fjala për këngëtarët David Dreshaj dhe Skerdi të cilët që në publikimin e paralajmërimit me copëza nga kjo këngë janë bërë virale në rrjetet sociale. Mësojmë se kënga do të quhet ” Sonte” dhe padiskutim mund të themi se duhet të bëhemi gati për një super hit. Producent dhe aranzhman do të jetë Engli Versal, melodi dhe teksti nga Engli Versal, K Gashi dhe David Dreshaj, recording nga Robert Bilbilov, Engli Versal, Skerdi. Ago Videoklipi punuar nga SmartMotion dhe në të mert pjesë dhe tiktokerja e famshme Almira Azemi. Edhe projekti më i fundit që rezultoi mjaft i pëlqyer i Davidit ishte bashkëpunim me Bleron me titull
” Ta dija”. Ne jemi tashmë gati të presim bashkëpunimin e rradhës.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img