21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 13:22
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

“Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare”- Capital T bën deklaratën për modelen

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaLajme“Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare”- Capital T bën deklaratën...

Këngëtari i njohur Capital T dhe ish-misi shqiptar Adrola Dushi, përfliten prej kohësh nga mediat rozë se janë në një lidhje dashurie së bashku.

Dyshja vet nuk e kanë konfirmuar asnjëherë këtë. Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka qene i ftuar në emisionin Top Arena ku është pyetur për planet rreth karrierës së tij, mirëpo nuk munguan dhe pyetjet ngacmuese për të.

Moderatori: “Kush është femra më e bukur shqiptare sipas Capitalit?”

Capital T: “Nuk e them vetëm unë por e thotë krejt Shqiptaria që Adrola Dushi është një nga femrat më të bukura shqiptare.”

Aludimet se dyshja mund të kishin diçka bashkë nisi disa vite më parë ku Capitali T postoi një foto më Adrolën në të cilën shihej ajo e ulur në gjunjët e këngëtarit. Më pas ish-misi u shfaq në një videoklip të tij i cili i thelloi akoma dhe më shumë dyshimet se ata mund të ishin bashkë.

Pyetjet për ta vërtetuar këtë fakt nuk kanë munguar asnjëherë për çiftin, të ftuar në emisione të ndryshme ata janë përgjigjur më shumë sportivitet rreth kësaj teme pa na dhënë detaje.

Kujtojmë që Adrola shihet pothuajse gjithmonë në koncertet e Capitalit dhe këtë e bën vete ajo të ditur ajo me postimet e saj në InstaStory./lexo.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img