11 C
Sterling Heights
23/02/2024, 0:36
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Festë për 111 vjetorin e Pavarsisë së Shqipërisë dhe në Bashkinë e New York

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAktualitetFestë për 111 vjetorin e Pavarsisë së Shqipërisë dhe në Bashkinë e...

Mbrëmë Bashkia e Nju Jorkut bëri jehonë 🇦🇱shqiptare në një festë të pabesueshme të 111-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë. Urime për të nderuarit tanë klerik dhe një falënderim të veçantë për këshilltarin e NYC Robert Holden dhe anëtarë të tjerë bashkë-pritës që e bënë të mundur,- shkruan Mark Gjonaj.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img