21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 14:08
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Italia dyfishon shifrat, Barrela gjen rrjetën për ‘të kaltrit’

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiItalia dyfishon shifrat, Barrela gjen rrjetën për ‘të kaltrit’

Italia dyfishon shifrat, Barrela gjen rrjetën për ‘të kaltrit’. Shqipëria do të luaj me Italinë në ndeshjen e saj të parë, për tu pasuar më pas me kombëtaren kroate dhe me atë spanjolle./lexo.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img