11 C
Sterling Heights
23/02/2024, 0:26
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Kuqezinjtë për herë të dytë në Evropian, Sylvinho: Për mua është akoma një ëndërr!

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiKuqezinjtë për herë të dytë në Evropian, Sylvinho: Për mua është akoma...

Ishte fillimi i këtij viti 2023, saktësisht më 2 janar kur të gjithë mësuam emrin e ri e trajnerit tonë të kombëtares, një brazilian Silvio Menedez Kampos Junior, një emër që nuk thoshte asgjë thuajse për askënd, as për futbolldashësit dhe ndjekësit e rregullt të këtij sporti, jo më për njerëzit më indiferent.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img