19.3 C
Sterling Heights
29/05/2024, 18:09
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

‘Veç një femër mund të më ndalë që të mos merrem me Kiarën’! Deklarata e papritur e Luizit

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbiz‘Veç një femër mund të më ndalë që të mos merrem me...

Luiz Ejlli ka treguar që ka interes të madhe për të njohur Kiara Titon.

Ai madje nuk i shkon një ditë duke mos e ngacmuar apo duke i shprehur interesin asaj.

Ndërkohë gjatë një bisede me banorët, këngëtari i njohur është shprehur se vetëm një femër mund ta ndalonte atë dhe ajo është nëna e tij.

“Veç po u hap ajo derë dhe hy një femër, vetëm një femër mund të më ndalë mua që mos të merrem me Kiarën”, tha Luizi. Teksa Olta e pyet: “Kush?”

Luizi përgjigjet direkt: Veç po hyri nëna, se thotë lëre se flas vetë me të./vip-magazine

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img