30.6 C
Sterling Heights
18/06/2024, 16:09
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Zikaltërit e përmbysin ndeshjen për dy minuta

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiZikaltërit e përmbysin ndeshjen për dy minuta

Inter fiton miqësoren e zhvilluar në Japoni ndaj skuadrës së Paris Saint-Germain.

Zikaltërit në fakt e panë veten në disavantazhin e një goli teksa pësuan në minutën e 63-të pas një goditje të shkëlqyer nga distanca të mesfushorit Vitinha.

Megjithatë, Interi dhe trajneri Simone Inzaghi gjetën mënyrën për të reaguar.

Tekniku aktivizoi nga stoli emra si Fratessi, Esposito, Sensi, por edhe Asllani dhe me këta ritmi i italianëve ndryshoi.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img