11 C
Sterling Heights
22/02/2024, 23:08
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

“O djalë a e din sa herë jam vanu në punë sherri yt?” – kështu i drejtohet fansja Luizit

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaVIP“O djalë a e din sa herë jam vanu në punë sherri...

Në premieren e filmit “Në kuadër të dashurisë” me protagonist kryesor Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin ishin të pranishëm qindra qytetarë.

Qyteti që i bashkoi përsëri yjet e Big Brother Vip Albania 1 u bë Prishtina.

Në pritje për ta ishin qytetarë të moshave të ndryshme nga fëmijë e deri tek moshat e shtyera.

Në një video të realizuar nga Gazeta Insajderi një qytetare dëgjohet teksa i thotë Luiz Ejllit se shkaku i tij ajo u vonua jo rrallë në punë./gazetaexpress.com

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img