25.7 C
Sterling Heights
18/06/2024, 14:49
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Rita Ora ngatërron tekstin e këngës së saj në koncert.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaLajmeRita Ora ngatërron tekstin e këngës së saj në koncert.

Rita Ora ngatërron tekstin e këngës së saj në koncert
By lexo.al media -08/06/2024 14:20

Rita Ora teksa ka qenë duke dhënë një koncert në The Mighty Hoopla, në Londër është përballur me një situatë të pakëndshme.

Fillimisht ajo zbriti te publiku dhe u përpoq që një nga të pranishmit t’i këndonte tekstet e saj ndërsa më pas filloi të këndonte një këngë krejtësisht të ndryshme.

Megjithatë pavarësisht kësaj, këngëtarja dukej e mrekullueshme me paraqitjen e saj, gjë që i lehtësoi paksa situatën e sikletshme./lexo.al

https://twitter.com/BarryPierce?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1797562439208161308%7Ctwgr%5Ed1f52b656a4b012835c8a26c56967246de8c7147%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Flexo.al%2F2024%2F06%2Frita-ora-ngaterron-tekstin-e-kenges-se-saj-ne-koncert%2F

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img