21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 13:58
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

“Sytë e mi ende ndizen sa herë takojnë të tutë”/ Marina Vjollca bën dedikimin e embël për partnerin

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaLajme“Sytë e mi ende ndizen sa herë takojnë të tutë”/ Marina Vjollca...

Reperi i njohur shqiptar Getoar Selimi, ditën e sotme feston ditëlindjen e tij të 42. Getoari është padyshim një nga figurat më të dashura për publikun dhe të gjitha këngët e tij janë bërë hite tashmë.

Me rastin e ditëlindjes së tij ai ka marrë shumë urime por më i veçanti vjen nga partnerja Marina Vjollca, e cila i dedikon fjalët më të bukura reperit.

“Sytë e mi ende ndizen sa herë takojnë të tutë. Lutem që kjo flakë të mos vdesë kurrë. Gëzuar ditëlindjen zemër. Të dua”-ka shkruar ajo./lexo.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img