21 C
Sterling Heights
17/07/2024, 12:17
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Getoar Selimi feston ditëlindjen, urimi i Marinës do ju lë pa fjalë

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbizGetoar Selimi feston ditëlindjen, urimi i Marinës do ju lë pa fjalë

Ghetto Geasy sot feston ditën e lindjes.

Reperi i njohur ka marrë urime të shumta nga të afërmit e tij në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Urimi që la ndjekësit pa fjalë ishte ai i Marinës, bashkëshortes së tij:

“Sytë e mi ende ndizen sa herë që takojnë të tutë. Unë lutem që flaka të mos vdesë kurrë. Gëzuar ditëlindjen, vogëlushe, ju jeni burri dhe babai më i mirë”, shkroi ajo poshtë fotos së Getit.

Getoar Selimi është ndër artistët më të komentuar në media rozë dhe jo vetëm.

Geti dhe Marina janë prindër të një vajze simpatike.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img