11 C
Sterling Heights
23/02/2024, 0:35
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Në New York festohet 111-vjetori i Pavarsisë së Shqipërisë

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaAktualitetNë New York festohet 111-vjetori i Pavarsisë së Shqipërisë

Le të fillojnë festimet kur filluam Shqipërinë 🇦🇱111-vjetori i Pavarësisë me një ceremoni të ngritjes së flamurit me kryetarin e bashkisë së NYC Eric Adams, Komisionerin e NYC për Çështjet e Imigrantëve, Komisionerin e NYC për Çështjet Ndërkombëtare, Komisionerin e NYC për Çështjet Kulturore, Presidentin e Manhattan Borough President, Staten , ambasadorë, anëtarë të komunitetit dhe aktivistë, shkruan Mark Gjonaj.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img