30.6 C
Sterling Heights
18/06/2024, 16:41
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Pas ndarjes nga Xhensila, aktori ka rigjetur dashurinë? Habit Ija e Bes Kallakut: Ai e ka të veten…

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbizPas ndarjes nga Xhensila, aktori ka rigjetur dashurinë? Habit Ija e Bes...

Ija e aktorit të njohur, Bes Kallaku së fundmi është futur në “Fermavip”, ku është takuar fermerët dhe iu ka mësuar atyre disa punë fshati.

Teksa Ija po i këshillonte vajzat beqare të fermës që të krijojnë lidhje dashurie, ajo u shpreh se tashmë Besi e ka gjetur dashurinë.

Aktori disa muaj më parë i dha fund martesës me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, me të cilën ndan edhe 2 fëmijë, Ajka dhe Amen.

Ndonëse tashmë Besi është beqar, mesa duket gjyshja e tij konfirmoi lidhjen e re të dashurisë së aktorit.

Pjesë nga biseda:

Besi: Kush punon sot o Ije aman.

Xhensila: Pse prish punë ti o Bes?

Rensi: Lëre more gocën të gjejë dashurinë.

Xhensila: Po më lër ore.

Ija: Do të shkojë në fshat kjo.

Renisi: Edhe punën edhe dashurinë do t’a gjejë.

Ija: Po! Do t’a gjej për Zotin. Kush të jetë pa martuar gjeni ndonjë. E ka gjetur të vetën ai (Besi), e mbyti Ajka…/panorama.com.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img