21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 13:34
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Pasioni juaj do ringjallet, çfarë thonë yjet për ju sot Pasioni juaj do ringjallet, çfarë thonë yjet për ju sotFoto ilustruese

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaArkeologjiPasioni juaj do ringjallet, çfarë thonë yjet për ju sot Pasioni juaj...

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Të dielën ndikimi i Venusit gjatë orëve të fundit ju ka shtyrë t’i shkoni punës dhe të shfrytëzoni mundësitë në fushën profesionale. Tani kushtojini vëmendje Hënës së Re e cila mund të nxjerrë në pah disa sëmundje apo komplikime personale.

Katër shenjat e horoskopit që vdesin për thashetheme
LEXO EDHE:
Katër shenjat e horoskopit që vdesin për thashetheme

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të dielën Marsi në Akrep mund t’i komplikojë gjërat gjatë kësaj fundjave përpiquni të qëndroni të qetë dhe t’i përkushtoheni relaksimit psiko-fizik. Pastroni mendjen dhe kafshoni gjuhën nëse është e nevojshme.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Të dielen Afërdita ju ngacmon prej disa ditësh. Mund të ndiheni pak të shqetësuar ose të hutuar në marrëdhëniet romantike, por mos u frikësoni. Marsi ju shtyn të përqendroheni në atë që keni lënë pas dore kohët e fundit. Hëna e re e fundjavës do të ringjallë pasionin tuaj.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të dielen ajo që po përjetoni është një periudhë e shkëlqyer për të kultivuar marrëdhënie dhe për të bërë përparim në qëllimet tuaja personale dhe profesionale. Hëna e Re e fundjavës ju këshillon të merrni kohë për pushim dhe mirëqenie psiko-fizike.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Të dielen Afërdita ju shtyn edhe një herë të përqendroheni në çështje pragmatike. Është një kohë ideale për të organizuar jetën tuaj dhe për të zgjidhur çështje praktike të neglizhuara. Hëna e mrekullueshme do t’ju bëjë të përjetoni fundjavën aktuale me shumë energji.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Të dielen një ngarkesë pasioni dhe dashurie sapo ka ardhur për ju falë ardhjes së Venusit në qiellin tuaj dhe Marsit në shenjen tjeter. Jeta juaj e dashurisë mund të bëhet më intensive dhe më e plotë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Të dielen po ju inkurajon të stabilizoni marrëdhëniet tuaja dhe t’i jepni më shumë stabilitet dashurive tuaja. Marsi në Akrep ju ofron mundësinë për të përballuar sfidat profesionale me shumë entuziazëm. Hëna e Re bie në shenjën tuaj, duke sjellë mundësi të reja dhe projekte interesante.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Të dielen një pikë kthese pozitive po vjen për shumë prej jush. Afërdita në Virgjëreshë do t’ju ndihmojë në fushën e takimeve dhe marrëdhënieve. Tani që Marsi ka hyrë në qiellin tuaj ju ndiheni edhe më mirë. Është koha e përkryer për të ndjekur qëllimet tuaja me pasion.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të dielen pengesa të vogla në marrëdhënie. Marsi është bërë më pak energjik. Mund të ndjeni një farë lodhjeje ose mungesë motivimi. Megjithatë, vini bast gjithçka në Hënën e Re që mund t’ju japë një takim të veçantë ose një mundësi të re.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të dielen u mbush me një shpirt të rinovuar. Marsi ju ndihmon të përballoni sfidat me entuziazëm dhe vendosmëri më të madhe. Hëna e Re është në Peshore dhe mund të sjellë një stres shtesë. Mbani larg shqetësimet e llojeve të ndryshme. Ose të paktën provoni.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të dielen Afërdita gjatë këtyre orëve ju ndihmon të zgjidhni çështjet e vjetra familjare. Fatkeqësisht, do t’ju duhet të përballeni me armiqësinë e Marsit. Për fat të mirë, Hëna e Re e kësaj fundjave do t’ju japë shpresën që ju nevojitet për të ecur përpara sa më mirë që mundeni.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Të dielen dashuria mund të paraqesë disa sfida këtë javë. Marsi kohët e fundit është bërë më madhështor, duke ju dhënë një tepricë energjie dhe motivimi. Hëna e Re e fundjavës duket se fokusohet në çështjet financiare.

SI.E./Shqiptarja.com

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img