6.5 C
Sterling Heights
20/04/2024, 17:01
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Simeone ankohet: “Interi luan të premten, ne luajmë të shtunën… faleminderit La Liga!”

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiSimeone ankohet: “Interi luan të premten, ne luajmë të shtunën… faleminderit La...

Në konferencën për shtyp pas humbjes 1-0 ndaj Sevillës, Diego Simeone ngriti një polemikë të vogël në kuadër të ndeshjes së Champions League kundër Interit:

“Duhet të kemi durim dhe të përfitojmë nga kjo javë, në të cilën ne kemi më pak kohë të stërvitemi, pasi Interi luan të premten dhe ne qëndrojmë të qetë deri të shtunën. Megjithatë, faleminderit La Ligës dhe Federatës!”./lexo.al

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img