21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 13:37
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

” Sje normale” një projekt plot ritëm sapo ka ardhur nga Lindi

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaShowbiz" Sje normale" një projekt plot ritëm sapo ka ardhur nga Lindi

Quhet ” S’je normale” projekti më i ri ardhur nga këngêtari Lindi.Me tekst të vetë artistit e mix master nga Mili me një super klip xhiruar në peisazhet e Egjiptit, kënga është mjaft e bukur dhe plot ngjyra e ritëm veror. Artisti është i ri në tregun muzikor por ka mjaft talent dhe duket se ka të ardhme në muzikën moderne shqiptare, pasi i posedon të gjitha, zërin , stilin dhe paraqitjen. Ne ju ftojmë ta shijoni e të kërceni nën ritmet e këngës ku klipin e keni në linkun më poshtë.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img