6.5 C
Sterling Heights
20/04/2024, 17:22
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Tuchel e nis aventurën te Bayern, kërkon dy lojtarët e Chelseat

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiTuchel e nis aventurën te Bayern, kërkon dy lojtarët e Chelseat

Tuchel e nis aventurën te Bayern, kërkon dy lojtarët e Chelseat!

Pak çaste më parë u njoftua zyrtarisht në një konferencë për shtyp nga klubi i Bayern se Thomas Tuchel është trajenri më i ri i klubit Gjerman, madje ai hodhi edhe firmën e tij mbi fletën e bardhë.

Sipas “Football Loindon”, Tuchel ka filluar direkt me kërkesat e merkatos.

Tekniku gjerman i ka bërë të ditur klubit se sugjeron transferimin e Mateo Kovaçiç dhe portierin Edouard Mendy nga Chelsea.
/BotaSot/

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img