0.6 C
Sterling Heights
29/11/2023, 21:02
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Bisedimet Fury – Usyk në një pikë kritike

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiBisedimet Fury - Usyk në një pikë kritike

Negociatat e unifikimit të titujve kampionë bote në peshën e rëndë mes britanikut Tyson Fury dhe ukrainasit Oleksandr Usyk thuhet se kanë arritur në një ngërç.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img