21.7 C
Sterling Heights
17/07/2024, 13:20
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Artikuj te tjere nga Autori

Formacionet e mundshme të derbit Juventus – Torino

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
BallinaSportiFormacionet e mundshme të derbit Juventus - Torino

Juventus-Torino do të luhet sot në mbrëmje në orën 20:45 dhe për të mbyllur raundin e 24-të të Serie A.

Artikujt e fundit

Lajmet e fundit

spot_imgspot_imgspot_img